Koszyk z zakupami  
 
ilość: 0szt. suma: 0,00zł
 
 
 
 
 
  Ilość: 0szt.  
  Suma: 0,00zł  
     
     
  ;  
 
zaawansowane+
 
 

 

Sklep Internetowy MEDIA-GSM działający pod adresem www.media-gsm.pl, prowadzony jest przez firmę MEDIA-GSM Jerzy Cięciwa z siedzibą w Starym Sączu, ul. Kazimierza Wielkiego 9, NIP: numer 7341879936. Regon numer: 121870322.  

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet, na stronie inrernetowej www.media-gsm.com.pl 

 

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet na stronie internetowej www.media-gsm.com.pl. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość z potwierdzeniem, że zamówienie dotarło do sklepu.  

 

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. 

 

4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio: 

- w przypadku płatności „za pobraniem” - 2 dni robocze od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia  

- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 2 dni robocze od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na podane konto bankowe sklepu.  

 

5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy w przypadku przesyłki kurierskiej wynosi 1 dzień roboczy, w przypadku przesyłki pocztowej 1-3 dni robocze. 

 

6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.  

 

7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.
 

9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 

10. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:  

- przy odbiorze: należność pobiera kurier, listonosz  

- przelewem bankowym na konto sklepu.  

- odbiór osobisty w siedzibie sklepu 

 

11. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Informacje dotyczące płatrności i wysyłki zamieszczone są na stronie internetowej sklepu w odpowiednich zakładkach  

 

12. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym MEDIA-GSM, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.   

 

13. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz.U. z 2000r. nr 22, poz. 271) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni od daty wydania towaru.
Art. 7 ust. 3: "W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu."
 

 

14. Reklamacje. Zakupiony towar objęty jest gwarancją producenta lub sprzedawcy, rodzaj i czas gwarancji określony jest w opisie sprzedawanego towaru. Jeżeli towar objęty jest gwarancją producenta, wszelkie reklamacje należy kierować do autoryzowanych serwisów producenta towaru na zasadach podanych przez producenta. Jeżeli towar objęty jest gwarancją sprzedawcy, w przypadku reklamowany towar należy odesłać na adres MEDIA-GSM ul. Kazimierza Wielkiego 9, 33-340 Stary Sącz. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu, opcjonalnie kartę gwarancyjną oraz opis przyczyny reklamacji.

 

Kontynuuj
 
 
 
 
  Sklep Zakupy Zamówienia Klient
  Strona Główna Formy wysyłki Termin wysyłki Logowanie
  Korzystanie z serwisu Formy płatności Zwroty towarów Rejestracja
  Kontakt Bezpieczeństwo Koszty wysylki Przypomnij hasło
  Lokalizacja Regulamin Odbiór osobisty Wyloguj się
 
  Projektowanie sklepów internetowych: ipolska.com.pl